Szczęśliwy numerek
 
 
3
Numerek ważny w czwartek
29 czerwca 2017 roku
 
 
Kalendarz roku szkolnego
 
 
 
 
Informacje
 
 
Dzisiaj jest czwartek
29 czerwca 2017 roku


Imieniny obchodzą:
Piotr, Paweł, Dawid, Dalebor Benedykta, Kasjusz
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
 
 
Statystyki
 
 

STATYSTYKI WEJŚĆ
NA STRONĘ SZKOŁY
od dnia 20.10.2012 roku

Łączna ilość wejść:
3 592 466

Jest to Twoja 1 wizyta
z adresu IP 54.81.235.55
od dnia 3.06.2013 roku

Chcesz zobaczyć więcej
KLIKNIJ TUTAJ

 
 
Inne
 
 
Erasmus
Oficjalna strona firmy uczniowskiej w XV Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:00 - 11:10
wtorek 12:15 - 16:00
środa 7:00 - 15:20
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 12:15 - 16:00

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 – 15:00
WTOREK 10:30 – 14:00
ŚRODA 11:30 – 16:30
CZWARTEK 9:00 – 13:00
PIĄTEK 8:30 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska

e-mail: lewandowskasylwia@wp.pl


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
środa 8:00 – 15:30
czwartek 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

 
 
Identyfikatory
 
 
Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.
Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
 
 
 
 
 

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ

KUJAWSKO-POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Inga Stawicka

kl. IIc
XV Liceum Ogólnokształcącego

w finałowym etapie 47. Olimpiady

Literatury i Języka Polskiego

opiekun – mgr Beata Pilewska

Piotr Radomski

kl. 3a Gimnazjum nr 53

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

oraz Konkursu z Fizyki i Astronomii

opiekun – mgr Mariola Wiśniewska

Bartosz Wnuk

kl. 3a Gimnazjum nr 53

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

opiekun – mgr Mariola Wiśniewska

Agnieszka Galij

kl. II Gimnazjum nr 53

Laureatka Konkursu Przedmiotowego

z Języka Polskiego

opiekun – mgr Urszula Ciemny

Piotr Radomski

kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego

z Matematyki

opiekun – mgr Agnieszka Wiśniewska

Agnieszka Galij

kl. II Gimnazjum nr 53

Laureatka Konkursu Przedmiotowego

z Biologii

opiekun – mgr Katarzyna Kachel

Agnieszka Galij

kl. II Gimnazjum nr 53

Laureatka Konkursu Przedmiotowego

z Chemii

opiekun – mgr Lucyna Mikulska

Piotr Radomski

kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego

z fFizyki

opiekun – mgr Mariola Wiśniewska

Tymoteusz Nowak

kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego

z Informatyki

opiekun – mgr Marcin Maćkiewicz

Karabasz Kacper,
Nowak Tymoteusz,
Saganowski Filip

kl. III Gimnazjum nr 53

Finaliści Konkursu Przedmiotowego

z Matematyki

opiekun – mgr Agnieszka Wiśniewska

Tymoteusz Nowak

kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego

z Geografii

opiekun – mgr Sebastian Kubski




 

 

 

FINALIŚCI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

ROK SZKOLNY 2015/2016


Szczęśniak Łukasz Jarosław - kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista XI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

ORGANIZOWANYCH PRZEZ KUJAWSKO-POMORSKIEGO

KURATORA OŚWIATY

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Szczęśniak Łukasz Jarosław
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista XI Olimpiady Matematycznej
Gimnazjalistów

Hesse Piotr
kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego
z chemii

Sipowicz Mikołaj Adam
kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego
z chemii

Sobczak Kamila Anna
kl. II Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego
z biologii

Gnutek Michał Paweł
kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego
z matematyki

Gnutek Michał Paweł
kl. III Gimnazjum nr 53

Laureat Konkursu Przedmiotowego
z fizyki

Czechumski Ryszard
kl. II Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z języka angielskiego

Mrugowska Malwina
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z języka angielskiego

Grochowska Paulina Gabriela
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z matematyki

Klawitter Julia Magdalena
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z matematyki

Silkowska Natalia
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z matematyki

Sipowicz Mikołaj Adam
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z matematyki

Borkowski Adam Jan
kl. III Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z historii

Galij Agnieszka
kl. I Gimnazjum nr 53

Finalista Konkursu Przedmiotowego
z historii

Kacper Karabasz
kl. II Gimnazjum nr 53

Laureat konkursu Liga Zadaniowa

Mateusz Steltmann
kl. II Gimnazjum nr 53

Laureat konkursu Liga Zadaniowa

 

Autorem i opiekunem strony jest Marcin Maćkiewicz - admin@liceumxv.edu.pl            stat4u