Szczęśliwy numerek
 
 
14
Numerek ważny w piątek
23 lutego 2018 roku
 
 
Kalendarz roku szkolnego
 
 
 
 
Informacje
 
 
Dzisiaj jest piątek
23 lutego 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Marta, Damian, Romana, Izabela, Polikarp, Montan
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
 
 
Statystyki
 
 

STATYSTYKI WEJŚĆ
NA STRONĘ SZKOŁY
od dnia 20.10.2012 roku

Łączna ilość wejść:
4 097 915

Jest to Twoja 1 wizyta
z adresu IP 54.167.29.208
od dnia 3.06.2013 roku

Chcesz zobaczyć więcej
KLIKNIJ TUTAJ

 
 
Inne
 
 
Erasmus
Oficjalna strona firmy uczniowskiej w XV Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:00 - 11:10
wtorek 12:15 - 16:00
środa 7:00 - 15:20
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 12:15 - 16:00

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska

e-mail: lewandowskasylwia@wp.pl


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

 
 
Identyfikatory
 
 
Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.
Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
 
 
 
 
 
Zastępstwa w dniu 2018-02-09 piątek
Leszek Borowicz
lekcja opis zastępca uwagi
0 3 agM(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
1 3 agM(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Teresa Chrapkowska
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 dlM - Matematyka, 20 Piotr Wachowski za nieobecny oddział
3 1 dlM - Matematyka, 20 Leszek Borowicz za nieobecny oddział
4 3 cl - Matematyka, 20 Iwona Łukaszewicz złączenie grup
5 3 cl - Matematyka, 20 Iwona Łukaszewicz złączenie grup
       
Rafał Gontarczyk
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 al - Uczniowie przychodzą później    
3 2 ag - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 4 aSP - Religia, 22 Małgorzata Kowalska za nieobecny oddział
5 2 agM - Religia, 22 Piotr Wachowski  
6 4 bSP - Religia, 19 Robert Grzybowski  
       
Jacek Jurkiewicz
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 al(1) - Uczniowie przychodzą później    
5 3 al(1) - Uczniowie przychodzą później    
       
Katarzyna Kachel
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 aM - Biologia rozszerzona, 23 Iwona Łukaszewicz  
       
Piotr Kulpeksza
lekcja opis zastępca uwagi
2 Koszykówka K - Uczniowie przychodzą później    
4 4 bSP(1) - Wychowanie fizyczne-basen, b4 Mariola Raszlińska złączenie grup
10 Koszykówka K - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 Koszykówka K - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Mariola Kutyła
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 agM(1) - Język angielski - wiodący, 101 Małgorzata Kowalska złączenie grup
7 2 aM - Język angielski - wiodący, 101 Michał Laskowski  
8 2 aM - Język angielski - wiodący, 103 Kamila Wiśniewska  
       
Katarzyna Meller-Dziatkowiak
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 agM - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 1 clM - Język polski, 204 Marcin Maćkiewicz za nieobecny oddział
5 4 bSP - Język polski, 19 Marta Borowska  
       
Andrzej Milewski
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 al - Uczniowie przychodzą później    
3 2 al(2) - Przedmiot uzupełniajacy -fizyka w naukach przyrodniczych, 124 Marta Borowska złączenie grup
4 1 dlM - Fizyka z astronomią, Sebastian Kubski za nieobecny oddział
       
Andrzej Nejman
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 bl(1) - Język angielski - wiodący, 202 Izabela Włodarczyk złączenie grup
5 3 aM(2) - Język angielski, 202 Alina Zglinicka  
6 3 aM(2) - Język angielski - wiodący, 202 Joanna Pliszka złączenie grup
7 3 aM(1) - Język angielski rozszerzony, 202 Małgorzata Kowalska złączenie grup
       
Małgorzata Sikorska
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 bl - Historia, 118 Daniel Piotrowski za nieobecny oddział
3 3 aM - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 118 Beata Pilewska złączenie grup
5 2 ag - Historia, 118 Daniel Piotrowski  
6 1 bl - Wiedza o społeczeństwie, 118 Damian Dziatkowiak  
7 2 al - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jarosław Taczkowski
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 al(2) - Złączenie grup   p. Mikulska - cała klasa
5 1 al(2) - Złączenie grup   p. Mikulska - cała klasa
       
Barbara Zglinicka-Jagos
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 al(1) - Wychowanie fizyczne, sg2 Lucyna Mikulska za nieobecny oddział
5 1 al(1) - Wychowanie fizyczne, sg2 Lucyna Mikulska cała klasa
7 4 aSP(2) - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych-taekwondo, sg1 Daniel Ziemiński za ostatnią lekcję
8 4 aSP(2) - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych-taekwondo, sg1 Daniel Ziemiński  
       
Daniel Ziemiński
lekcja opis zastępca uwagi
0 3 agM(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
1 3 agM(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 Taekwondo WTF - Uczniowie przychodzą później    
3 Taekwondo WTF - Uczniowie przychodzą później    
9 4 aSP(2) - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych-taekwondo - przeniesiona na 2018-02-09 (9)   przeniesiona na 7 lekcję
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN
Autorem i opiekunem strony jest Marcin Maćkiewicz - admin@liceumxv.edu.pl            stat4u