Strona mobilna XV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy przy Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Zespół Szkół nr 5 MS
XV LO, XX LO MS, G 53, G 54 MS
Wybierz zakładkę:

Audycje muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej

22-02-2019, 07:52

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów do naszej sali widowiskowej na kolejną audycję muzyczną w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej.

Audycje muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej

22-02-2019, 07:51

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do naszej sali widowiskowej na kolejne audycje muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej.

W marcu czeka nas HISZPAŃSKI ZAWRÓT GŁOWY. Odwiedzimy między innymi Katalonię i Andaluzję. Muzyka hiszpańska porwie słuchaczy ekspresją i charakterem. Melodie grane na gitarze podkreślą dźwięki kastanietów. Nie zabraknie ognistego, pełnego temperamentu flamenco oraz rytmicznego bolero. Viva España!

Rezerwacja miejsc pod numerem tel. (52) 343 66 67 wew. 224

[Monika Jarzyna]

Konsultacje dotyczące klasy politechnicznej z elementami e-sportu

19-02-2019, 02:06

Zapraszamy zainteresowanych uczniów/rodziców/opiekunów prawnych na konsultacje dotyczące klasy politechnicznej z elementami e-sportu.

Na spotkaniu obecni będą przyszli trenerzy e-sportu oraz nauczyciele prowadzący zajęcia w klasie politechnicznej.

Przyjdź a uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zapraszamy 27 lutego (środa) na godzinę 17.30 do sali 211.

[SK]

BYDGOSZCZ – MY HOME TOWN – IX edycja konkursu

16-02-2019, 21:58

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjum w Bydgoszczy do udziału w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Bydgoszczy w Języku Angielskim BYDGOSZCZ – MY HOME TOWN. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne TUTAJ.

[KM]

Audycie Muzyczne Filharmonii Pomorskiej

15-02-2019, 09:35

W miniony wtorek (12.02.2019) odbyły się w naszej sali widowiskowej przy ul. Piwnika-Ponurego pierwsze AUDYCJE MUZYCZNE FILHARMONII POMORSKIEJ. Dzieci, a także Seniorzy zapoznali się z ROSYJSKĄ SZKOŁĄ BALETOWĄ. Serdecznie zapraszamy na kolejne audycje - najbliższe, tym razem w hiszpańskich rytmach, już 12 marca.

XV LO na Targach Edukacyjnych

15-02-2019, 09:33

31 I 2019 r. grupa naszych uczniów wraz z nauczycielami uczestniczyła w Targach Edukacyjnych organizowanych przez Zespół Szkół Nr 20 w Bydgoszczy. Nasi reprezentanci mieli możliwość przedstawienia oferty edukacyjnej XV LO w Bydgoszczy oraz odpowiedzenia na wszystkie pytania osób zainteresowanych kontynuowaniem nauki w naszej szkole. Wszystkie prezentowane przez nas profile klas pierwszych spotkały się z dużym zainteresowaniem przyszłych licealistów.

[JJ]

Konkurs na LOGO Szkoły Podstawowej nr 44 MS

07-02-2019, 23:59

UWAGA!

Ogłaszamy konkurs na LOGO Szkoły Podstawowej nr 44 MS!

Zachęcamy do udziału w konkursie oraz do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu.

[Agnieszka Golec - członek zespolu do spraw promocji szkoły]

Ruch na Rzecz Godności Osób Niepełnosprawnych WYZWANIE

07-02-2019, 23:51

Ruch na Rzecz Godności Osób Niepełnosprawnych WYZWANIE z Fordonu obchodzi swoje 10-lecie i z tej okazji organizuje w naszej sali widowiskowej koncert jubileuszowy. W imieniu Ruchu - serdecznie zapraszamy!

Półkolonie z Grupą Pierwszej Pomocy

03-02-2019, 03:19

Uczymy i bawimy, nawet w ferie nie próżnujemy! Oprócz regularnych treningów GPP, które odbywały się również w trakcie ferii, znaleźliśmy też czas, aby zarazić młodych uczestników półkolonii w XV LO nauką pierwszej pomocy. Edukacja poprzez zabawę zaowocowała zdobyciem umiejętności ratowania zdrowia i życia nawet przez 6- latków!

[MC]

Puchar Polski Swarzędz Cup

03-02-2019, 03:11

W dniach w Swarzędzu odbyła się I edycja Pucharu Polski.

Uczennica 1 LO MS Oliwia Węgrzyńska (UKS 10 Bydgoszcz) wywalczyła brązowy medal w kategorii 55kg

Gratulujemy!!!

Foto (G. Jagodziński)