PłYWAM NA MEDAL
Opublikowano dnia 29-05-2012 o godz. 19:20
Opracowanie: RM

21 medali przywieźli z Torunia młodzi pływacy z klasy I 54 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. W zawodach „Pływam na medal” wzięły również udział młodsze pływaczki MUKS Piętnastka, podopieczne trenera Roberta Strzałki, które zdobyły kolejne 4 medale. Oto medaliści: - GIERSZEWSKI Jan – dwa złote medale - BODZIOCH Andrzej – dwa złote medale - PIOTROWSKA Klaudia – medal złoty i srebrny - PIWKO Dominika – medal złoty i srebrny - TOMASIK Sara – medal złoty i brązowy - WORONIECKA Weronika – medal srebrny i brązowy - KAJKO Paula – medal srebrny i brązowy - JAGODZIŃSKI Oskar – medal srebrny - KRAWISZ Szymon – medal srebrny - KRUKOWSKI Dominik – medal srebrny - OLEKSY Hubert – medal brązowy - SZTAFETA dz. 4x50m zm. – złoty medal D.PIWKO, K.PIOTROWSKA, S.TOMASIK, P.KAJKO - SZTAFETA chł. 4x50m zm. – złoty medal P.WENDA, O.JAGODZIŃSKI, A.BODZIOCH, J.GIERSZEWSKI - SZTAFETA dz. 4x50m zm. – medal srebrny R.SŁUPEK’99,W.WORONIECKA, D.OLBIŃSKA,W.JACKOWSKA‘00 Ponadto Jan Gierszewski został najlepszym pływakiem zawodów. Trenerzy klasy I 54 Gimnazjum MS: Robert Strzałka i Bartosz Ronkiewicz. Gratulujemy!