Biegi przełajowe
Opublikowano dnia 10-10-2012 o godz. 21:55
Opracowanie: RM

Na obiektach sportowych naszej szkoły 5 października odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Chłopcy mieli do pokonania 1500 m, dziewczęta - 1000 m. W zawodach brały udział dziesięcioosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców XV LO oraz sztafeta dziewcząt XX LO MS. Zespół XX LO MS składający się z koszykarek, zajmując drugie miejsce, awansował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się również na obiektach naszej szkoły, 16 października. Skład drużyny wicemistrzyń Bydgoszczy: - KANIEWSKA Paulina - WALCZAK Daria - BLACHOWSKA Daria - BLICHARZ Marlena - HERTMANOWSKA Magdalena - PAWLIKOWSKA Marcelina - BAJSTER Monika - WRZOCHAL Marta - SZPAKOWSKA Patrycja - KWIATKOWSKA Martyna SŁUPEK Roksana (kl. I 54 Gimnazjum MS) w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych zajęła VI miejsce i wynikiem tym zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego. W finale, który odbył się 28 października, zajęła XVI miejsce. Zawody gościły na obiektach sportowych naszej szkoły.