Pływacy w Inowrocławiu
Opublikowano dnia 15-11-2012 o godz. 21:04
Opracowanie: RM

10 listopada na pływalni „Delfin” w Inowrocławiu, odbyły się zawody pływackie pod nazwą „XVI Mistrzostwa Miasta Inowrocławia” pod patronatem Ryszarda Brejzy, Prezydenta Miasta Inowrocławia. Za najlepszy wynik punktowy w każdej kategorii wiekowej na podstawie tabeli wielobojowej, Prezydent Miasta ufundował Puchar. Organizator ufundował medale dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej kategorii wiekowej, na podstawie 2 najlepszych wyników wg tabeli wielobojowej. Wśród prawie 300 zawodników z 16 klubów, było 23 pływaków MUKS Piętnastka, uczniów naszej szkoły. W roczniku 1999 (kl. 1 Gimn nr 54 MS): Puchar za najlepszy wynik zdobyła Julia Gus. Medale za najlepszy wynik w dwóch startach otrzymały: - złoty – Julia Gus - srebrny – Roksana Słupek - brązowy – Fryckowska Natalia. Puchar za najlepszy wynik zdobył Konrad Szpucha Medale za największą sumę punktów wg tabeli wielobojowej w dwóch startach zdobyli: - złoty medal - Konrad Szpucha, - brązowy medal - Patryk Winiatowski. Trener: Bartosz Ronkiewicz. W roczniku 1998 (kl. 2 Gimn nr 54 MS): - puchar od Prezydenta Miasta Inowrocławia otrzymał Andrzej Bodzioch - złoty medal za najlepsze dwa starty wywalczył Jan Gierszewski - brązowy medal zdobyła Daria Olbińska. Trener: Robert Strzałka.