Pływali na medal!
Opublikowano dnia 20-11-2012 o godz. 12:06
Opracowanie: RM

W zawodach pływackich p.n. „Pływam na medal”, zorganizowanych przez ZS nr 8 w Toruniu i UKS „Ósemka” w Toruniu, które odbyły się 16 listopada, wśród ponad 300 pływaków z 11 klubów, wzięło udział 22 zawodników MUKS Piętnastka, z naszej szkoły. O medale rywalizowali w dwóch z czterech kategoriach wiekowych. W kategorii 1999-2000 startowali uczniowie klasy I 54 Gimnazjum MS, których trenerem jest Bartosz Ronkiewicz. Wywalczyli 16 medali! Medaliści to: - Julia GUS (dwa złote) - Konrad SZPUCHA (dwa złote) - Natalia FRYCKOWSKA (złoty i srebrny) - Patryk DEMBSKI (złoty i srebrny) - Patryk WINIATOWSKI (złoty i srebrny) - Roksana SŁUPEK (dwa srebrne) - Jakub MAGIELSKI (srebrny i brązowy) - sztafeta dziewcząt 4x50m zm. (złoty) R.Słupek, J.Tomecka, J.Gus, N.Fryckowska - sztafeta chłopców 4x50m zm. (złoty) P.Dembski, K.Szpucha, P.Winiatowski, M.Cieślewicz. Julii Gus przypadł ponadto puchar dla najlepszej i zawodniczki „open” za najlepszy wynik wg tabeli wielobojowej. W kategorii rocznika 1998, pływacy z klasy II 54 Gimnazjum MS, podopieczni trenera Roberta Strzałki, zdobyli 17 medali! Medaliści to: - Andrzej BODZIOCH (dwa złote) - Daria OLBIŃSKA (złoty i srebrny) - Sara TOMASIK (złoty i srebrny) - Oskar JAGODZIŃSKI (złoty i brązowy) - Szymon KRAWISZ (złoty) - Paula KAJKO (złoty) - Jan GIERSZEWSKI (dwa srebrne) - Michał FAC (srebrny) - Dominik KRUKOWSKI (brązowy) - Hubert OLEKSY (brązowy) - sztafeta dziewcząt 4x50m zm. (złoty) K.Wolska ’01, D.Olbińska, S.Tomasik, P.Kajko - sztafeta chłopców 4x50m zm. (złoty) P.Drapiewski, D.Krukowski, Sz.Krawisz, M.Fac. Andrzej Bodzioch zdobył ponadto puchar dla najlepszego zawodnika „open” za najlepszy wynik wg tabeli wielobojowej. Zawodnikom i trenerom gratulujemy!