Nagrody Marszałka Województwa
Opublikowano dnia 18-12-2012 o godz. 23:45
Opracowanie: RM

Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego postanowił uhonorować medalistów Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i ich trenerów. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 18 grudnia w Przysieku k. Torunia.

Nagrodzeni przez Marszałka uczniowie naszej szkoły to: 1. Kozłowska Anna (kl.I XX LO MS) - pływanie 2. Morawski Krzysztof (kl. III XX LO MS) - pływanie 3. Pietrzak Dawid (kl.III 54 Gimnazjum MS) - pływanie 4. Ulfig Jagoda (kl.I 54 Gimnazjum MS) - taekwondo Olimpijskie.

Nagrodzeni trenerzy: 1.    Daniel Grzyb  pływanie 2.    Leszek Borowicz pływanie 3.    Tomasz Iwanowski pływanie 4.    Dariusz Głowacz  taekwondo Olimpijskie.