Rusza III Edycja SzACh
Opublikowano dnia 25-02-2013 o godz. 21:02
Opracowanie: PL

Kawiarenka SzACh znowu otworzyła swoje podwoje. Wolontariusze upiekli  ciasta i babeczki i wystawili je na sprzedaż; najpierw podczas zebrania z rodzicami 20 II, a następnie  na długiej przerwie 21 II. Łącznie uzbieraliśmy do skarbonki Akcji SzACh 180,40 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy!!! Akcję Kawiarenka SZACH planujemy powtórzyć za miesiąc i mamy nadzieje, że i wówczas nasze wyroby będą się cieszyły powodzeniem. Szkolna Akcja Charytatywna – SzACh, organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu, ma na celu cykliczne zbieranie funduszy dla ucznia naszej szkoły będącego w trudnej sytuacji materialnej. SzACh, to nie tylko Kawiarenka SzACh, ale także m.in. szkolne aukcje (klasowe i indywidualne) oraz zamykający Akcję Finał: Charytatywny Koncert SzACh. Jeżeli chciałbyś włączyć się do organizacji tegorocznej edycji Akcji SzACh – skontaktuj się ze szkolnymi wolontariuszami albo opiekunem Szkolnego  Koła Wolontariatu - p. Joanna Pliszka.