Opublikowano dnia 22-03-2013 o godz. 06:54
Opracowanie: IT

Dnia 21 marca w Zespole Szkół nr 5 MS odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Gimnazjalistów. Gimnazjaliści mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe w teście leksykalno-gramatycznym. Odwiedziło nas 17 gimnazjów z Bydgoszczy. Najlepszymi okazali się:

Język angielski:

1. Monika Kuczborska Gim nr 48
  2. Natalia Grzankowska Gim nr 17
  3. Karolina Gawrych Gim nr 35 oraz Maciej Chomicki Gim nr 17

Język niemiecki:

1. Julia Ponczek Gim nr 51
  2. Joschka Kressler Gim nr 20
  3. Damian Radwański Gim nr 20

Podczas gdy uczniowie walczyli o miano najlepszego poligloty, nauczyciele brali udział w warsztatach metodycznych przygotowanych przez doradców metodycznych Wydawnictwa ‘Nowa Era’ panią  Ewę Białoszycką oraz Joanną Biernacką. Po napisaniu testu uczniowie mieli okazję zobaczyć  prezentacje multimedialna o szkole oraz posłuchać koncertu z okazji pierwszego dnia  wiosny  przygotowanego przez samorząd uczniowski oraz przez panią Mariolę Schiller. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu w GALERII ZDJĘĆ.