UDANY KONCERT SzACh po raz trzeci!
Opublikowano dnia 05-04-2013 o godz. 12:31
Opracowanie: PL

I znowu zgraliśmy dla ucznia naszej szkoły ! Wczoraj, 4 kwietnia, na obiektach sportowych przy Piwnika Ponurego, odbył się III Koncert Charytatywny SzACh. Jak co roku, ani widownia, ani artyści nas nie zawiedli. Tegoroczną edycję, pod hasłem Różnorodność nas łączy, w sumie obejrzało nasz koncert 135 osób ( w tym 117 uczniów, 18 wolontariuszy oraz 6 nauczycieli naszej szkoły).

Gdy już wszyscy zajęli miejsca , czas było zacząć. Koncert poprowadzili nasi wolontariusze: Przemysław Jeziorski (3d), Paula Lijewska (2d) oraz Aleksandra Lebioda (1d),a od strony techniczno-akustycznej pieczę sprawował pan Włodzimierz Arciszewski.

Na koncercie podziwialiśmy występy tancerzy ze studia Wolf Junior i Wolf Gang, wysłuchaliśmy koncertu Jakuba i Karoliny (gitara klasyczna + śpiew), ciekawy koncert dał zespół naszego Samorządu Uczniowskiego, potem wystąpił zespół hip hop (z klasy Ic), oraz występ zaimprowizowanego zespołu specjalizującego się w beat-boxingu, oraz solowy  taneczny występ  Karoliny Gizińskiej i „jej” zespołu złożonego z ochotników z widowni. Czekając na występ Nocnego Patrolu, zespołu rockowego, Przemek  zabawiał widownię i zgodnie stwierdzamy, ma on talent komika stand-up’u. Koncert Nocnego Patrolu, zakończył trzecią edycję Koncertu SzACh, który wszyscy zgodnie pozytywnie oceniamy.

Dowiedz się więcej – przejdź na stronę Szkolnego Wolontariatu

Zobacz więcej - zapraszamy do Galerii Zdjęć i  telewizji internetowej http://www.itv24.com.pl/film/15770/szach-pomaga-potrzebujacym-uczniom