Zabierz na majówkę!
Opublikowano dnia 28-04-2013 o godz. 16:27
Opracowanie: LM

Jeszcze tylko dwa dni i udasz się na wyczekiwane wolne. Nie chcemy, byś do końca zapomniał/a o szkolnej rzeczywistości:), dlatego w poniedziałek i wtorek o 12.25 przed pokojem nauczycielskim będziemy sprzedawali najnowszy numer Fabryki Słowa. Co w środku? Kasia rozmawia z młodą gwiazdą TVN-u, Pawłem Marczukiem, Sandra przepytuje prof. Mariolę Kutyłę, a nasz redakcyjny wróżbita z rozrzewnieniem wspomina niedawne śniegi:) Pauli i Piotr zachęcają do przeczytania Zafona albo pójścia na film Lot.

Nie zabraknie też poważniejszych tematów – dwójka Waszych rówieśników opowiada, jak to jest, będąc niewidomymi, a Sandra odwiedza dom dziecka. Dla miłośników historii dodatek specjalny, czyli Manufaktura.

Dorzucamy też kupon na niepytanie dla tych, którzy wrócą do szkoły z pustą głową i… zmęczeni dniami wolnymi:)