Fizyka i zabawki
Opublikowano dnia 03-12-2007 o godz. 11:54
Opracowanie: MW

Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy oraz Instytut Fizyki Akademii Pomorskiej w Słupsku serdecznie zapraszają na interaktywną wystawę połączoną z pokazami z cyklu „Fizyka i zabawki”. W trakcie jej trwania będzie można zapoznać się z eksponatami, doświadczeniami i wirtualnymi pokazami z różnych działów fizyki. Taka prezentacja doświadczeń zjawisk fizycznych z użyciem zabawek pozwala na urozmaicenie lekcji i bezstresową, przez zabawę, naukę fizyki. 13 grudnia 2007 r. zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych naszej szkoły oraz uczniów klas VI z fordońskich szkół podstawowych. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia uczestnictwa w pokazach prosimy uzgadniać przez wychowawców klas z p. Mariolą Wiśniewską.