Miś bez ucha wraca do mnie w snach…
Opublikowano dnia 18-06-2013 o godz. 07:00
Opracowanie: LM

Chcesz wiedzieć, w czyich snach pojawia się pluszowy niedźwiadek? A może zainteresuje Cię również, kto miał ochotę zabić… Ziembiewicza z Granicy Nałkowskiej?

Jeśli na oba pytania odpowiadasz tak, sięgnij po ostatni w tym roku numer gazety Fabryka Słowa! Oprócz wyznań naszych nauczycieli, w gazecie znajdziesz tekst o kradzieży w sieci oraz dwa opowiadania naszych uczennic. Będzie też o słupach wysokiego napięcia i szkolnym Szpakowskim. Na podwieczorek kupon na niepytanie (z datą wrześniową) oraz gratka dla miłośników historii – Manufaktura.

Redaktorów sprzedających najnowszą Fabrykę Słowa znajdziesz przed pokojem nauczycielskim w środę i czwartek na długiej przerwie (12.25).

Chcesz wiedzieć, który z profesorów siedzi w wózeczku?:-) Musisz zajrzeć do Fabryki Słowa!

Już teraz życzymy wszystkim naszym Czytelnikom – nauczycielom i uczniom – wspaniałych wakacji!