Indywidualne Biegi Przełajowe
Opublikowano dnia 13-10-2013 o godz. 18:09
Opracowanie: RM

27 września odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Impreza organizowana jest corocznie przez Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Zespołu Szkół nr 5 MS na obiektach sportowych przy ul. Piwnika Ponurego.

Rywalizując z rówieśnikami z bydgoskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, spośród uczniów Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego, do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Dziewczęta biegły ok. 1,5 km, chłopcy – ok. 2 km.

Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych odbył się w czwartek, 3 października. Rywalizując z najlepszymi biegaczami województwa Kujawsko – Pomorskiego, najwyżej spośród uczniów naszej szkoły uplasowała się Roksana Słupek, zajmując X miejsce.

Fot. Marek Gołembiewski - więcej zdjęć w zakładce FOTOREPORTAŻ SPORTOWY.