Tydzień z klasą 3alMS od 15 do 18 października 2013 roku
Opracowanie: BU

„Tydzień z klasą 3alMS”

od 15 do 18 października

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Wtorek

Wszystkich zainteresowanych nauką cha-chy serdecznie zapraszamy na dużej przerwie do sali gimnastycznej.

Na korytarzach znajdziecie 12 pytań konkursowych. Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godz.14:35. Kartkę z odpowiedziami należy przynieść do sali nr 16. Na zwycięzcę czeka miła niespodzianka.

Środa

Konkurs rzutów piłką koszykową za 3 punkty. Serdecznie zapraszamy na dużej przerwie do sali gimnastycznej. Na zwycięzcę czeka słodka nagroda.

Czwartek

W czwartek na 5 godzinie lekcyjnej zajrzymy do Twojej sali i policzymy osoby, które tego dnia będą miały założony dres. Klasa, której największa liczba uczniów będzie miała taki strój, otrzyma kupon na niepytanie.

Tego dnia, gdzieś w szkole, zostanie ukryta kartka z nazwiskiem sławnego amerykańskiego koszykarza oraz wybitnego amerykańskiego pływaka. Jeśli ją znajdziesz, zgłoś się do sali nr 16, a otrzymasz słodką nagrodę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dużej przerwie do sali gimnastycznej.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę !!!

Klasa 3 alMS wraz z wychowawcą