Koszykarskie konsultacje
Opublikowano dnia 20-10-2013 o godz. 17:23
Opracowanie: RM

W dniach 7-12 października odbywały się w Bydgoszczy (również w naszej szkole) konsultacje koszykarskiej Kadry Narodowej Juniorek U-16. W szkoleniu wzięło udział  16 zawodniczek z Polski, wśród nich uczennica naszej szkoły Klaudia Niedźwiedzka (kl.III 54 Gim MS) i dwie inne bydgoszczanki: Natalia Gwizdała i Weronika Papiernik.  Treningi prowadził trener główny koszykarek U-16, pan Piotr Kulpeksza  (uczący w naszej szkole) oraz asystenci: p. Piotr Rozwadowski i p. Tomasz Rozpara, a także fizjoterapeuta p. Dominik Buzalski. W czasie pierwszych dwu dni podczas szkolenia obecny był szef pionu szkolenia Polskiego Związku Koszykówki, pan Roman Skrzecz.

Dziewczęta z Kadry przygotowują się do turnieju „Olimpijskie Nadzieje”, który zostanie rozegrany w dniach 26-30.XII w Żyrardowie. Jest to główna tegoroczna impreza, zaś docelową imprezą będą Mistrzostwa Europy dywizji B w lipcu 2014 r.