Zdrowy tydzień z klasą 3AG53
Opublikowano dnia 20-10-2013 o godz. 18:23
Opracowanie: TH

PONIEDZIAŁEK Owoc dnia:  JABŁKO Na terenie szkoły ukryliśmy 3 papierowe jabłka. Każdy kto je znajdzie może odebrać nagrodę w sali nr19 podczas długiej przerwy. 12:25-12:50 Odżywiaj się zdrowo! Na korytarzach zawisną kartki z równaniem. Przez całą długą przerwę uczniowie naszej klasy będą rozdawać (w ramach nagrody) zdrowe kanapki dla osób, które podadzą poprawne rozwiązanie równania. :]

WTOREK Owoc dnia: BANAN Na terenie szkoły ukryliśmy 3 papierowe banany. Każdy kto go znajdzie może odebrać nagrodę w sali nr19 podczas długiej przerwy. 12:25-12:50 Poznaj swoją prawidłową masę ciała (BMI). Zapraszamy do stanowiska obok pokoju nauczycielskiego, gdzie dziewczyny z naszej klasy obliczą Wam BMI.

ŚRODA Owoc dnia: BRZOSKWINIA Na terenie szkoły ukryliśmy 3 papierowe brzoskwinie. Każdy kto ją znajdzie może odebrać nagrodę w sali nr 19 podczas długiej przerwy. 12:25-12:50 Nauka tańca Skrzypka na sali gimnastycznej. Tutaj Skrzypek w wykonaniu wszystkich uczniów Gimnazjum 53! http://www.youtube.com/watch?v=9qd-LrCbttM

CZWARTEK Warzywo dnia: MARCHEWKA Na terenie szkoły ukryliśmy 3 papierowe marchewki. Każdy kto ją znajdzie może odebrać nagrodę w sali nr19 podczas długiej przerwy. 12:25-12:50 Zabawcie się w detektywa i rozwiążcie zagadkę. Szukajcie dziewczyny o bujnych włosach w neonowej koszulce, która da Wam dalsze wskazówki do rozwiązania naszej zagadki.

PIĄTEK Owoc dnia: GRUSZKA Na terenie szkoły ukryliśmy 3 papierowe gruszki. Każdy kto ją znajdzie może odebrać nagrodę w sali nr19 podczas długiej przerwy. 8.05-14:30 Podsumowanie Zdrowego Tygodnia. Zdjęcia i listę zwycięzców we wszystkich zabawach możecie obejrzeć na monitorze na holu przy wejściu do szkoły.