Ruszyły zapisy wolontariuszy na 22 Finał WOŚP
Opublikowano dnia 03-11-2013 o godz. 21:40
Opracowanie: PL

22 Finał odbędzie się 12 stycznia 2014. Hasło tegorocznej akcji: NA RATUNEK a datki uzbierane w trakcie 22 Finału zostaną przekazane  „ Na  zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. Więcej o Finale czytaj na stronie http://www.wosp.org.pl/final/o_finale/22_final.

W związku z tym, trwa akcja zapisów wolontariuszy do publicznej zbiorki pieniężnej na rzecz XXII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeżeli myślisz, aby dołączyć do grona wolontariuszy WOŚP - od 4 do  8 listopada 2013 zarejestruj się elektronicznie przez portal wymiany naszej szkoły do opiekuna Szkolnego Kola Wolontariatu – pani Joanny Pliszka.  W zgłoszeniu podaj: imię i nazwisko, klasę, typ szkoły (Gim 53. Gim 54, XV LO, XX LO), informację czy brałeś / brałaś już udział w akcji WOŚP i kiedy (rok).

Zebranie organizacyjne wszystkich zarejestrowanych przez portal osób 13 listopada 2013, sala kinowa, długa przerwa! Obecność obowiązkowa!!!