SIATKÓWKA- KOLEJNA WYGRANA NASZYCH SIATKARZY
Opublikowano dnia 16-12-2007 o godz. 18:24
Opracowanie: JarTac

Dnia 13 grudnia reprezentacja XV LO w Bydgoszczy wygrała z IV LO 2-1 w setach (25-16,25-27,15-13). To już trzeci mecz wygrany w II Lidze Siatkówki Szkół Ponadgimnazjalnych. Obecnie znajdujemy się na trzecim miejscu grupy II z 7 punktami. Przegrywamy z zespołem III LO niekorzystnym bilansem setów (mają też 7 pkt). Zespół zagrał w składzie: Krzysztof Stawarz (kapitan), Kamil Kołaczyński, Mateusz Senger, Mateusz Kuberski, Tomek Kłoda, Marek Waszak, Kuba Strzeszewski Za tydzień emocje sięgną zenitu, ponieważ nasz zespół zmierzy się w bezpośredniej walce z „trójką”. Stawką będzie awans do fazy play off. W niej znajdą się tylko cztery zespoły, dwa zespoły z pierwszej i dwa z drugiej grupy. Tabela II grupy miejsce szkoła mecze punkty sety 1 ZS Budowlanych 4 8 8-1 2 III LO 4 7 6-3 3 XV LO 4 7 7-4 4 X LO 5 7 4-6 5 IV LO 4 5 4-6 6 XIII LO 5 5 1-10