Tydzień z klasą 2A Gimnazjum 53 od 9 grudnia do 13 grudnia 2013 roku
Opublikowano dnia 08-12-2013 o godz. 19:29
Opracowanie: CE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁNEJ ZABAWY

Poniedziałek - Świąteczne wydanie „Jaka to melodia”

Jeżeli uważasz,  że znasz piosenki wprowadzające świąteczną atmosferę  - sprawdź się !  Na każdej przerwie  odtworzymy charakterystyczną dla  tego okresu piosenkę.  Osoba ,która odgadnie ich najwięcej może oczekiwać słodkiej niespodzianki  (Odpowiedzi zapisujemy na kartce i po dużej przerwie zapraszamy do pracowni komputerowej 116).

Wtorek - Sekrety gier komputerowych

Jesteś fanem  gier komputerowych lub po prostu lubisz w nie grać? Uważasz, że wiesz o nich wszystko? Odgadnij z jakiej gry jest każdy rozwieszony na holu  screenshot.  Odpowiedzi zapisane na kartce przynieś na dużej przerwie do sali 116. Na największych znawców czekają słodkie nagrody.

Środa - Bóbr rozdaje chruściki

Tego dnia zwracaj uwagę na zadania, które zostaną wywieszone na terenie szkoły . Będą to zadania z ciekawego konkursu Bóbr. Jeżeli rozwiążesz je poprawnie i dostarczysz gotowe rozwiązanie do sali 116 otrzymasz wypieki od naszego Bobra.

Czwartek - Dzień bajek

Na terenie szkoły  rozwieszone będą plakaty z postaciami z bajek.  Jeśli rozpoznasz bohatera bajki zabierz  plakat i dostarcz  go na dużej przerwie do sali 116. Zasada jest prosta: "kto pierwszy ten lepszy", na zwycięzcę czeka nagroda. Podczas przerw usłyszysz także podkłady muzyczne  ze znanych bajek na pewno pomogą Ci rozpoznać ulubionych bohaterów.

Piątek - Historyczna niespodzianka

Tego dnia w związku z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego szykujemy historyczną niespodziankę dla uczniów naszej szkoły.