Dni kultury niemieckiej - Laureaci konkursów
Opublikowano dnia 08-01-2014 o godz. 20:42
Opracowanie: ZK

W  grudniu 2013 roku, wzorem lat poprzednich, odbyły się w naszej szkole „Dni kultury niemieckiej”. Od 16 do 19 grudnia młodzież przedstawiała przygotowane prace plastyczne, tłumaczyła poezję i brała udział w różnych konkursach, których laureaci zostali wymienieni poniżej: 1. Konkurs na najlepsze tłumaczenie wiersza: I. Jakub Ossowski, II. Jakub Nowicki, III. Magda Zawadzka; 2. Konkurs świąteczny w j. niemieckim dla klas drugich: I. Berenike Bronikowska, Katarzyna Raszlińska; II. Justyna Bocian, Katarzyna Zakrzewska; III. Magdalena Zawadzka, Sylwia Jankowska; 3. Konkurs o ochronie środowiska dla klas trzecich: I. Paulina Nowak, Agnieszka Ernest, Kacper Fac; II. Darek Ossowski, Mateusz Słowiński; III. Daria Światowy, Kinga Majewska , Ewelina Niewiem; 4. Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych: I. Kacper Mańkowski, Angelika Ciarka; II. Aleksandra Majewska; III. Angelika Kornacka, Mateusz Szerwiński; 5. Konkurs na najładniejszy kalendarz adwentowy: I. Aleksandra Szałapska; II. Karolina Majcherek; III. Daria Żurek, Agnieszka Szulc, Sebastian Jastrowski, Natalia Silkowska; 6. Konkurs na najciekawszy wieniec adwentowy: I. Maciej Dondalski; II. Kowalczyk Milena; III. Julia Klawiter, Nicole Górska; Wszystkim laureatom i uczestnikom pragniemy serdecznie pogratulować i podziękować za ich aktywny, kreatywny udział w konkursach, wyrażając jednocześnie nadzieję, iż w przyszłym roku uda nam się z pomocą młodzieży naszej szkoły zorganizować równie udaną imprezę.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w GALERII ZDJĘĆ.