Tydzień z klasą 1C od 27 stycznia do 31 stycznia 2014roku
Opublikowano dnia 26-01-2014 o godz. 19:57
Opracowanie: KM

Poniedziałek

„Prosto z ust naszych nauczycieli” – w różnych miejscach w szkole znajdziecie charakterystyczne powiedzenia naszych profesorów oraz stwierdzenia, które niejednokrotnie wywoływały  uśmiech na Waszych twarzach. Ciekawe, czy rozpoznacie czyje to słowa?

„Who / what / where is…” – jeśli wiesz, jak nazywa się obecny premier Wielkiej Brytanii, co to jest London Eye i chcesz pochwalić się swoją wiedzą na temat Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych wygrywając przy tym nagrodę- niespodziankę, zapraszamy na długiej przerwie przed pokój nauczycielski. Czekamy na Was z pytaniami. Każda poprawna odpowiedź zostanie nagrodzona.

„Top 10 1C” – nasze ulubione hity umilą Wam czas między lekcjami.

Wtorek

„Poszukiwacze flag” – w różnych miejscach w szkole ukryjemy specjalnie oznaczone flagi Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Jeśli znajdziesz którąś z nich, przyjdź podczas długiej przerwy do sali 101 po przepyszną słodką nagrodę.

„Jesteś the best”, „You look beautiful today” – na szkolnych korytarzach pojawią się skierowane specjalnie pod Waszym adresem miłe słowa. Przecież każdy lubi komplementy…

Środa

‘Najpiękniejsze miejsca na świecie wg 1C” – zapraszamy do obejrzenia prezentacji ukazującej wybrane przez nas najpiękniejsze zakątki świata (monitor przy głównym wejściu do szkoły)

„Top 10 naszych nauczycieli” – popytaliśmy i wiemy, jakie piosenki lubią nasi profesorowie. Ich ulubione utwory umilą Wam (zawsze dłużący się) czas w oczekiwaniu na kolejną lekcję ;-)

Czwartek

„Wyrazy angielskie, które znaczą coś innego niż myślisz” – szukajcie na korytarzach angielskich słówek, które z pewnością mogą Was zmylić i dowiedzcie się, co znaczą naprawdę.

Piątek

31 stycznia to podobno Międzynarodowy Dzień Przytulania ;-) Z tej okazji zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie. Dobrani w pary przyjdźcie na długiej przerwie na hol na pierwszym piętrze. Gwarantujemy świetną zabawę i słodkie nagrody dla zwycięzców.

A ponadto… Od wtorku do piatku sprawdzamy Waszą znajomość języka angielskiego. Znajdziemy Cię na przerwie, zadamy pytanie i … poczęstujemy małym co nieco.

Have a nice week with 1C ;-)