Odpręż się!
Opublikowano dnia 25-03-2014 o godz. 19:40
Opracowanie: LM

Męczy Cię ostatnio wciąż padający deszcz? A może chcesz oderwać się od kolejnego sprawdzianu?

Nic prostszego! Wystarczy, że w najbliższy czwartek lub piątek podejdziesz o 12.25 pod pokój nauczycielski i będziesz dysponował jedynie złotówką, a wybawimy Cię z opresji:-) Dostaniesz od szkolnych redaktorów najnowszą Fabrykę Słowa. A co w niej?

Coś dla kibiców Zawiszy - Nie chodzi na ustawki, choć jest kibolem. Coś dla miłośników kultury – recenzja „Projektu Rosie” oraz opowieść o powstawaniu spektaklu „Śluby panieńskie”. Wreszcie coś dla fanów szkoły, czyli… dla wszystkich:-) – felieton o e-dziennikach i kwestionariusz z prof. Zaporską.

Te i jeszcze parę innych artykułów, dodatek Manufaktura oraz, być może, kupon na niepytanie czekają Cię w marcowej Fabryce

Miłego zaczytania!

Na zdjęciu część redaktorów podczas Drzwi Otwartych szkoły w minioną sobotę.