Koszykarki – najlepsze w województwie
Opublikowano dnia 19-04-2014 o godz. 14:48
Opracowanie: RM

Mecze półfinałowe XVI Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt, odbyły się w naszej szkole 7 kwietnia. Wygrała reprezentacja naszej szkoły, grając z Tempus Inowrocław (58:15) oraz III LO Inowrocław (75:23).

Rozegrane 16 kwietnia również w naszej szkole finałowe mecze, nasze koszykarki wygrały (z I LO Toruń 145:14 i VIII LO Toruń 79:11), zajmując I miejsce w województwie.

Na zdjęciu drużyna Mistrzyń Województwa Kujawsko – Pomorskiego:

stoją: trener Piotr Kulpeksza, Sara Fifielska, Aneta Szweda, Monika Weitz, Patrycja Szpakowska, trener Jarosław Zawadka, Monika Bajster, Marta Lorczak, Martyna Kwiatkowska, Magdalena Hertmanowska, Marcelina Pawlikowska, Oliwia Olesiewicz, Paulina Pituła,

na dole: Klaudia Niedźwiedzka, Julia Kuchta, Joanna Wełniak, Katarzyna Polewska, Karina Grzechowiak, Aleksandra Wolna, Magda Szymczak, Marta Wrzochal, Paulina Kuczyńska, Martyna Latopolska.

Gratulujemy!