Ostatni raz…
Opublikowano dnia 10-06-2014 o godz. 21:44
Opracowanie: LM

Wprawdzie została nas garstka (chwilowo), ale udało się! Specjalnie dla Was postaraliśmy się zredagować i wydać ostatni w tym roku szkolnym numer Fabryki Słowa. Nie zabraknie też nieodłącznego dodatku w postaci Manufaktury, bo i zaprzyjaźniona z nami redakcja nie próżnuje, mimo że wakacje tuż-tuż:-)

W Fabryce znajdziecie dwa wywiady z uczniami naszej szkoły – opowiadają o swoich pasjach. Ponadto dwójka autorów (gościnnie u nas) dzieli się swoimi wrażeniami z obozu pierwszej pomocy w Wielonku. Na deser gratka dla miłośników literatury – swoje próbki pisarskie prezentuje Bartosz.

Z okazji wakacji gazeta za jedyne 50 groszy:-) Zdobądź ją w najbliższy czwartek o 12.25 przed pokojem nauczycielskim.

Już teraz redakcja Fabryki wraz z opiekunem życzą wszystkim wspaniałego wypoczynku!

Na zdjęciu redaktorzy (większość z nich to już absolwenci) wraz z Panem Dyrektorem i opiekunem Fabryki – Drzwi Otwarte Szkoły 2014.