Święto Śliwki w Strzelcach Dolnych
Opublikowano dnia 07-09-2014 o godz. 16:04
Opracowanie: Iwona Łukaszewicz i Sławomir Maciąg

W dniu 06 września (sobota) Grupa Pierwszej Pomocy oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką pana prof. S. Maciąga, prof. I. Łukaszewicz oraz prof. A. Wiśniewskiej uczestniczyli w obchodach „Dnia Śliwki” organizowanych co roku w Strzelcach Dolnych. W tym roku mieliśmy przyjemność brać udział już  w XIV odsłonie tego wydarzenia! Grupa Ratownicza, którą prężnie reprezentowali absolwenci XV LO: Atena Zdanowicz, Kacper Faca i Hubert Wójcik, prezentowała swoje umiejętności przy udzielaniu pierwszej pomocy w których z chęcią uczestniczyły dzieci oraz dorośli, natomiast SU rozdawał ulotki promujące naukę w XV LO. Było bardzo wesoło! Ogromna ilość ludzi przybyła do Strzelec. Spotkaliśmy wielu absolwentów oraz obecnych uczniów naszej szkoły. Promocja szkoły w tak piękną pogodę, to czysta przyjemność!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia znajdujących się w GALERII ZDJĘĆ.