Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kanadzie - Discover Kanada 2015
Opublikowano dnia 29-09-2014 o godz. 22:31
Opracowanie: JJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów XV LO oraz XX LO w Bydgoszczy do wzięcia udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kanadzie. Konkurs składa się z trzech etapów i kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zawody szkolne polegają na udzieleniu przez każdego z uczniów odpowiedzi na 110 zamkniętych i otwartych pytań testowych z zakresu znajomości języka angielskiego (50 pytań) oraz szeroko rozumianej wiedzy o Kanadzie (60 pytań). Do drugiego etapu konkursu przechodzi 50 uczestników, którzy w pierwszym etapie otrzymają największą liczbę punktów.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do 10 października do pana Jacka Jurkiewicza (sala nr 103).