Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe: Awans drużyny dziewcząt ZS nr 5 MS
Opublikowano dnia 16-10-2014 o godz. 18:40
Opracowanie: RM

15 października odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Imprezę zorganizował Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Zespołu Szkół nr 5 MS na obiektach sportowych przy ul. Piwnika Ponurego. Każdy uczestnik dziesięcioosobowej drużyny miał do pokonania około 800 m.

Do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się  23 października również na naszych obiektach, zakwalifikowała się drużyna dziewcząt Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego, która zajęła II miejsce. Pozostałe drużyny naszej szkoły zajęły IV miejsca.

Skład zespołu wicemistrzyń Bydgoszczy: Cebromska Katarzyna, Kuczyńska Paulina, Latopolska Martyna, Lorczak Marta, Niedźwiecka Klaudia, Niemczek Ola, Olbińska Daria, Pawłowska Marta, Pituła Paulina, Szweda Aneta, Szymczak Magda, Weitz Monika, Wrzochal Marta.

Gratulujemy!

Zdjęcia: Marek Gołembiewski.