Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców
Opublikowano dnia 21-10-2014 o godz. 21:14
Opracowanie: RM

We wtorek 21 października rozegrano kolejne mecze w ramach Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców na boisku Zespołu Szkół Budowlanych. Drużyna naszej szkoły wygrała dwa kolejne pojedynki: z ZS Budowlanych - 4:2 (bramki: K.Kaszyński – 1, J.Piotrowski – 1, P.Tomaszewski – 1 i M.Miler - 1) i z VII LO – 2:1 (bramki: J.Piotrowski – 1 i K.Kaszyński – 1). Drużyna, którą trenuje Pan Marek Gołembiewski, z kompletem zwycięstw awansowała do półfinału, który odbędzie się w czwartek 23 października.

Skład drużyny: Patryk Tomaszewski i (Ia), Krystian Kaszyński (Ic), Kacper Opaczewski (IIIc), Maks Miler (IIIb), Aleksander Rajewski (IIIc), Kamil Kisiel (Ia), Jakub Piotrowski (IIa), Mateusz Siwiec (Ic), Michał Gornowicz (IIIb).