Przyłączmy się do akcji WITAJ MIKOŁAJU.
Opublikowano dnia 17-11-2014 o godz. 22:31
Opracowanie: PL

Jak co roku bierzemy udział w świątecznej akcji WITAJ MIKOŁAJU na rzecz podopiecznych Ruchu na Rzecz Godności Osób Niepełnosprawnych. Mikołajkowe paczki przekażemy dzieciom niepełnosprawnym z OSW nr 3 w Bydgoszczy oraz pensjonariuszom DSO Słoneczko. Nasi Wolontariusze zapraszają klasy do zebrania jak największej ilości wafelków i udziału w konkursie o tytuł "Klasy o Największym Sercu". Zebranie jak największej ilości słodkich wafelków przez klasę jest pierwszym zadaniem dla klas. Słodkie upominki zebrane przez klasę przynosimy do opiekuna szkolnego Wolontariatu, Joanny Pliszki, do sali nr 2, w dniach od 17 do 28 listopada. Zapraszamy do udziału w akcji WITAJ MIKOŁAJU. Okażcie swoje szczodre i wielkie serca!