Gala Sportu 2014
Opublikowano dnia 18-02-2015 o godz. 06:20
Opracowanie: RM

12 lutego 2015 odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego 2014 roku w Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego.

Do auli Auditorium Novum UTP przy  ul. Kaliskiego w Bydgoszczy przybyli:

• Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy: Pan Jan Szopiński
  • Prezes Kuj. – Pom. Szkolnego Związku Sportowego: Pan Jan Żukowski
  • Prezes Kuj. – Pom. Związku Koszykówki: Pan Jerzy Nowakowski
  • Dyrektor SP nr 66 w Bydgoszczy: Pani Małgorzata Pilewska
  • Dyrektor SP nr 63 w Bydgoszczy: Pan Michał Przybylski
  • Dyrektor Zespołu Szkół nr 15 MS: Pan Tomasz Gadziński
  • trenerzy klubów sportowych miasta Bydgoszcz
  • rodzice, opiekunowie i zaproszeni goście
  • sportowcy Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszcz
  • dyrekcja, trenerzy i nauczyciele ZS nr 5 MS.

Uroczystość poprowadził dziennikarz redakcji sportowej TVP Bydgoszcz, Hubert Malinowski.

Powitani zostali nowi uczniowie  oraz nagrodzeni wyróżniający się zawodnicy trzech dyscyplin: pływania, Taekwondo Olimpijskiego i koszykówki dziewcząt.

Nagrody trenerskie JUMPY 2014 otrzymali:

Gaworecki Grzegorz, Głowacki Bartosz, Graczyk Agata, Jastrowski Sebastian, Kowalczyk Milena, Kosowski Robert, Pieczka Anna, Sikorski Hubert, Wojtasik Kamil, Żółkowska Paulina, Żurek Daria, Cieślewicz Maciej, Drapiewski Patryk, Krukowski Dominik, Licznerska Martyna, Nagórska Monika, Oleksy Hubert, Tomecka Joanna, Gmerek Olga, Kuchta Julia, Polewska Katarzyna, Wełniak Joanna.

Nagrody za osiągnięcia sportowe CHAMPION 2014 otrzymali:

Kiełpikowski Damian, Lorbiecki Kamil, Naumowicz Bartosz, Walczak Daniel, Ciesielski Filip, Dembski Patryk, Filipek Jakub, Gierszewski Jan, Knapowski Kacper, Magielski Jakub, Mytlewska Oliwia, Pawłowska Marta, Słupek Roksana, Szczepański Kacper, Tomkowicz Wiktoria, Urbański Michał, Wielewska Alicja, Winiatowski Patryk, Woroniecka Dominika, Woroniecka Weronika, Żurawicz Mateusz, Blachowska Oliwia, Fifielska Sara, Kłos Kinga, Kuczyńska Paulina, Latopolska Martyna, Lorczak Marta, Pituła Paulina, Szweda Aneta, Szymczak Magdalena, Urbańska Kamila, Weitz Monika, Wrzochal Marta.

Nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe i tytuł SUPER CHAMPION 2014 otrzymali:

• Natalia Fryckowska
  • Julia Gus
  • Mariusz Wojnarowicz
  • Klaudia Niedźwiedzka
  • Katarzyna Kocaj.

W części artystycznej obejrzeliśmy:

• występ Darii Barszczyk, uczennicy III klasy XV LO, która zaśpiewała piosenkę Alici Keys
  • pokaz akrobatyki sportowej uczniów ZS nr 15 MS, zawodników CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz. Wystąpili: Karol Ciarkowski i Klaudia Kuffel, dwukrotni złoci medaliści Mistrzostw Polski. Trenerzy: Elżbieta Barej oraz Krzysztof Czaja i Katarzyna Rochowiak,
  • pokaz akrobatyki sportowej uczennic ZS nr 15 MS, zawodniczek CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz, w składzie: Julia Wieczorek, Natalia Wróblak, Dominika Kluz; drużynowe mistrzynie Polski 2013/2014 oraz wicemistrzynie na 2014/2015. Trenerzy: Elżbieta Barej oraz Krzysztof Czaja i Katarzyna Rochowiak,
  • żonglerkę w wykonaniu grupy piłkarzy ZS nr 15 MS. Zawodnicy klubu Zawisza Bydgoszcz: Filipski Bartosz, Chachuła Jan, Sarna Andrzej (reprezentanci województwa KPZPN), Jozwiak Patryk, Marzec Franciszek, Myśliński Mateusz, Grochowski Kacper, Kalukiewicz Oskar. Trener: Damian Bławat.

Sportowcom i trenerom życzymy kolejnych sukcesów i zapraszamy na Galę 2015 za rok!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Pana Marka Demskiego w GALERII cz.1 i dziewcząt sekcji fotograficznej SU w GALERII cz.2