Projekt ERASMUS+
Opublikowano dnia 14-04-2015 o godz. 20:07
Opracowanie: AN

Nasza szkoła w tym semestrze bierze udział w programie Erasmus+. Jesteśmy jedną ze szkół partnerskich. Poza naszą szkołą, w projekcie bierze udział szkoła średnia z Włoch oraz placówka młodzieżowa z Rumunii. Tytuł projektu brzmi: “YOUTHopolis - employability through participation” (YOUTHopolis – szansa na zatrudnienie poprzez uczestniczenie). Celem projektu jest rozwój umiejętności związanych ze zwiększaniem swoich szans na rynku pracy oraz rozwój umiejętności interpersonalnych. W projekcie udział bierze sześcioro uczniów naszej szkoły. Są to: Piotr Ratajczyk z kl. I c, Małgorzata Roszkowska, Kamila Żamojtuk i Kacper Mańkowski z kl. II a oraz Nicole Wójcik i Tatiana Pawłowska z kl. II c. W niedzielę 26 kwietnia bieżącego roku wyjeżdżają oni pod opieką pana profesora Andrzeja Nejmana do miejscowości Băile Herculane na południu Rumunii aby uczestniczyć w zajęciach warsztatowych. Podczas zajęć uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, pisania CV oraz w innych obszarach związanych ściśle z rynkiem pracy i zatrudnianiem.