XV LO na pikniku w Gzinie
Opublikowano dnia 06-06-2015 o godz. 22:43
Opracowanie: JW

W sobotę (30.05.2015) grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły pojawiła się w miejscowości Gzin na pikniku  z  okazji Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego z Dąbrowy Chełmińskiej. Samorząd szkolny oraz uczniowie, pod przewodnictwem pań Marioli Schiler i Iwony Łukaszewicz, rozdając ulotki i częstując ciastem, przedstawiali zalety naszej szkoły . Grupa „samozwańczych” aktorów (w międzynarodowym składzie:  Sebastian Kubski – narrator, Małgorzata Kowalska –Czerwony Kapturek, Mariola Schiller –babcia, Jacek Jurkiewicz – wilk, Jowita Wawrzyńska-mama i leśniczy oraz uczeń klasy Ic Piotr Ratajczak - dźwięki) odegrała przedstawienie pt.,, Czerwony Kapturek”.  Przedstawienie rozbawiło  dużych i małych uczestników imprezy. Na scenie, w programie wokalnym, zaprezentował się znany wszystkim duet Klara i Bartek oraz wokalista Krystian . Dołączyli do nas i wspierali w bojach nasi absolwenci Aleksandra i Filip. Dopisała pogoda i humory .  Dziękujemy dyrekcji szkoły  za zaproszenie i mamy nadzieję, że współpraca między szkołami na tym się nie skończy. Zapraszamy do obejrzenia fotek z imprezy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia znajdujących się w GALERII.