Drzwi Otwarte Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Opublikowano dnia 16-04-2008 o godz. 16:29
Opracowanie: SK

Harmonogram imprezy: 19 kwietnia 2008 od 9.00 do 13.00 Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów III klas gimnazjalnych oraz ich rodziców na DRZWI OTWARTE w Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sprtowego w Bydgoszczy. W programie: 9.30 - powitanie przybyłych uczniów i rodziców przez Dyrektora Stanisława Pilewskiego w stołówce szkolnej, Prezentacja szkoły – oferta edukacyjna, Zorganizowane zwiedzanie szkoły - członkowie samorządu oprowadzą grupy co 20 minut według następującego szlaku: zbiórka przy bibliotece szkolnej: biblioteka, czytelnia, I piętro, II piętro, parter, basen, 10.30 - prezentacja sekcji sportowej grupy Tekwondo, 11.00 – pokaz iluzjonisty Nikodema Kujawy, Grupa Ratowniczo – Obronna prezentuje swoje umiejętności podczas zawodów okręgowych, Cykliczna prezentacja multimedialna szkoły.