Uczniowie naszej szkoły na konkursie filmowym
Opublikowano dnia 18-11-2015 o godz. 00:00
Opracowanie: IT

Dnia 17 listopada 2015r. uczniowie naszej szkoły Nina Szczepańska uczennica klasy 2 b, Patrycja Papke uczennica klasy 3a oraz Damian Szczukowski uczeń klasy 2 b pod opieką pani profesor Iwony Łukaszewicz wzięli udział w rozstrzygnięciu konkursu filmowego w ramach IV edycji programu prewencyjno-profilaktycznego "Sztuka Wyboru" pod nazwą „Kręcę na trzeźwo” w Multikinie. Ich zadanie polegało na przygotowaniu 3-minutowego filmu dotyczącego problematyki zażywania, nadużywania i uzależnienia od środków psychoaktywnych (alkohol, dopalacze), stanowiącej temat przewodni projektu. Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń jury konkursowe wybrało 10 filmów, w tym film naszego zespołu pt. ”Kolejka do stracenia” ,który otrzymał nominacje. Publiczność miała możliwość obejrzenia nominowanych oraz wyróżnionych filmów. Gośćmi specjalnymi uroczystej gali byli wybitni twórcy między innymi: Marek Żydowicz-dyrektor festiwalu Camerimage, Łukasz Żal-operator filmowy, Matthew Libatiquer-operator filmowy, Giovanni Ribisi- aktor, Michael Tronick-montażysta filmowy. Gratulujemy!

Więcej zdjęć w GALERII zdjęć.