Słowo pisane wciąż cenione
Opublikowano dnia 18-11-2015 o godz. 21:33
Opracowanie: LM

W poniedziałek, 16. listopada br. odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia XXIII Regionalnego Konkursu Gazetek Szkolnych organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Miło nam poinformować, że wśród bydgoskich szkół ponagimnazjalnych Fabryka Słowa uplasowała się na III miejscu. To już szósty raz, kiedy szkolnej redakcji udaje się zdobyć miejsce na podium.   Oprócz pamiątkowych dyplomów trzy redaktorki, Ada Jeziorska, Marta Bredow oraz Dominika Szczurowska (wszystkie z kl. II c), otrzymały wraz z opiekunem, mgr. Michałem Laskowskim grant oświatowy w wysokości 1500 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone w całości na materiały i sprzęt potrzebny w pracy redakcyjnej.

Chcemy przy tej okazji podziękować wszystkim Czytelnikom, bo bez Was nie byłoby Fabryki Słowa i naszych sukcesów:-)

Więcej zdjęć w GALERII zdjęć.