Projekt Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego
Opublikowano dnia 18-02-2016 o godz. 09:07
Opracowanie: IT

Dnia 16 lutego  w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym – Odział w Bydgoszczy , odbyło się spotkanie w ramach projektu „Finanse dla młodych, czyli jak zarabiać, inwestować i oszczędzać pieniądze w przyszłości?”. Uczniowie naszej szkoły: Karolina Peplińska, Emil Bielecki oraz Emilia Szal wzięli udział w projekcie edukacyjnym w ramach  którego dowiedzieli się m.in.: Jak zarobić pierwsze pieniądze i nie dać się oszukać na rynku pracy? Jak podejmować słuszne decyzje konsumenckie? Jak skutecznie inwestować pierwsze zarobione pieniądze? Jak bezpiecznie korzystać z usług finansowych? Każdy uczestnik projektu otrzymał egzemplarz podręcznika ‘Od oszczędzania do inwestowania we własny biznes’ wydany przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Serdecznie gratulujemy.