Targi Edukacyjne
Opublikowano dnia 04-04-2016 o godz. 12:15
Opracowanie: Zespół ds. promocji

Dnia 1 kwietnia na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego prezentowały się nasze szkoły: XV LO i XX LO Mistrzostwa Sportowego. Czas dużego nakładu pracy w postaci ciągłych wypowiedzi prezentowali nasi uczniowie: Aleksandra Kipczak, Daria Olbińska, Krystian Bilski, Igor Gajkowski po stronie XV LO oraz Anna Pieczka, Dorota Rybczyńska, Katarzyna Kocaj, Agata Graczyk po stronie XX LO Mistrzostwa Sportowego. Nauczyciele z ogromnymi pokładami energii wspierali uczniów w licznych rozmowach z przyszłymi uczniami. XV LO reprezentowali: Iwona Łukaszewicz, Sebastian Kubski, Mariola Kutyła, Daniel Piotrowski i Aba Toure. W XX LO Mistrzostwa Sportowego do sportu i nauki zachęcali: Marcin Kaczocha, Daniel Ziemiński, Jarek Taczkowski, Rafał Gutkowski. Wszystko odbywało się przy wsparciu dzielnej Grupy Pierwszej Pomocy prowadzonej przez Sławomira Maciąga, która niezmiennie od wielu lat miał tłumy odwiedzających. Podziękowania również dla pani prof Lucyny  Mikulskiej ,która przygotowała piękne mydełka promujące XV Lo oraz dla pani prof Agnieszki Wiśniewskiej oraz pana prof Jacka Jurkiewicza za pomoc w przygotowaniu materiałów.

Zobaczcie sami w GALERII ZDJĘĆ jak to wyglądało w tym dniu.