Zakończenie praktyki w ramach programu Global School
Opublikowano dnia 29-05-2008 o godz. 06:50
Opracowanie: AN

W dniu 28 maja bieżącego roku Xiong Wei Ran, studentka z Chińskiej Republiki Ludowej, przebywająca w naszej szkole od początku marca, zakończyła swoją praktykę w ramach programu Global School. Praktyka W ciągu swojej trzymiesięcznej praktyki poprowadziła ona wiele zajęć języka angielskiego w klasach gimnazjalnych oraz licealnych jak również lekcji na temat historii, geografii i tradycji Chin. W wolnych chwilach zwiedzała najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Jej wizyta i lekcje przez nią prowadzone były wspaniałą okazją do poznania nowej kultury i innego punktu widzenia na otaczający nas świat. Mamy nadzieję, że pobyt w Bydgoszczy i praktyka w naszej szkole były dla niej bardzo interesującym okresem.