„Kopciuszek” w Otowicach
Opublikowano dnia 06-06-2016 o godz. 09:54
Opracowanie: IW

W piątek 3 czerwca grupa nauczycieli naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim pod opieką prof. I.Łukaszewicz udała się na piknik do Otowic. Piknik został zorganizowany przez klasy II Gimnazjum  w Dąbrowie Chełmińskiej w ramach projektu „Walory kulturowe gminy Dąbrowa Chełmińska”. Obok wspaniałych występów tanecznych i wokalnych uczniów okolicznych szkół zaprezentowała się grupa aktorska nauczycieli z naszej szkoły. W przedstawieniu  „Kopciuszek” udział wzięli: prof. M.Kowalska jako królowa matka i macocha, prof. J.Wawrzyńska – Kopciuszek, prof. J.Jurkiewicz – król, książę i wróżka, prof. K.Meller-Dziatkowiak – siostra przyrodnia Kopciuszka, prof. S.Kubski – narrator, prof. A.Nejman – dźwięki, prof. I.Włodarczyk – scenografia. „Kopciuszek” w wersji polsko-angielskiej został przyjęty z dużym entuzjazmem przez młodszą i tę nieco starszą widownię. Szczególne podziękowanie kierujemy do p.Jolanty Romanowskiej - głównego organizatora tej imprezy za niezwykle ciepłe przyjęcie.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.