Otwórz się na innych...
Opublikowano dnia 27-12-2016 o godz. 12:38
Opracowanie: DP

22 grudnia br. grupa uczniów z klasy 2c złożyła wizytę w Domu Dziecka mieszczącym się w Bydgoszczy przy ulicy Stolarskiej 2. Był to efekt corocznej akcji świątecznej "Prezent dla Dzieciaka", którą organizują uczniowie klasy humanistycznej pod opieką wychowawcy, prof. Daniela Piotrowskiego. Adam, Agata, Agnieszka, Julia R., Julia Ż. i Ola w imieniu całej klasy przekazali podopiecznym placówki po dużym pluszowym misiu wraz z zdrowymi dodatkami. Adam spisał się świetnie jako Gwiazdor (św. Mikołaj), a wszyscy spędzili piękny i wzruszający czas na zabawie z dziećmi podczas dekorowania świątecznych pierników i śpiewaniu kolęd. Szkoda, że nie mogła pojechać cała klasa - takie są zasady współpracy. Jednak to nic straconego! Już niedługo kolejna akcja i nowa grupa humanistów otworzy swoje serca oraz uzyska w zamian najpiękniejszy z możliwych prezentów - uśmiech Dziecka!