My czytamy, a Ty…?
Opublikowano dnia 18-03-2017 o godz. 15:19
Opracowanie: LM

„Ta dzisiejsza młodzież…” – tym zdaniem nierzadko dorośli podsumowują Waszą postawę. Ocena dotyczy również… nieczytania. My w to nie wierzymy! :-) Jesteśmy przekonani, że lubisz sięgać nie tylko po książkę, ale i po… „Fabrykę Słowa”! W najbliższy poniedziałek (20.03.), tuż przed naszą wspólną wędrówką szlakiem Jeremiego Przybory, masz szansę dostać najnowszy numer szkolnej gazety. Przygotuj się na sporą dawkę dobrych tekstów i zdjęć. To wszystko za jedyną złotówkę. O „miłośnikach” odpowiedzi ustnej na lekcji nie zapominamy – kupon na niepytanie jest w zasięgu ręki.  Dziennikarzy znajdziesz o 12.25 przed pokojem nauczycielskim. Kup i zaczytaj się!  Pozdrawiają redaktorzy „Fabryki Słowa” i „Manufaktury”:-)

Redaktorzy FS oraz zainteresowani uczniowie naszej szkoły podczas wizyty w radiu PiK (6 marca br.).