XXV Bydgoska Olimpiada Młodzieży - Finał Wojewódzki w pływaniu
Opublikowano dnia 21-11-2017 o godz. 00:03
Opracowanie: RM

Licealiada

14 listopada na naszym szkolnym basenie odbył się Finał Wojewódzki Licealiady Młodzieży w Pływaniu. Udział w zawodach wzięło 13 reprezentacji; rywalizowano w siedmiu konkurencjach indywidualnych i sztafecie. Uczniowie XV LO wygrali w klasyfikacji zespołowej w kategorii dziewcząt i chłopców.

W zawodach udział wzięli:

Natalia Bilska, Aleksandra Dudek, Martyna Gąsowska, Marta Holak, Kinga Paradowska, Wiktoria Tomkowicz, Agnieszka Włodarczyk, Karolina Wolska;

Patryk Dembski, Mikołaj Dobecki, Błażej Mikołajczak, Mateusz Tylicki, Oskar Walerian, Mateusz Wamka, Patryk Winiatowski, Jakub Wiśniewski.

Gratulujemy pływakom i ich trenerom: Danielowi Grzybowi i Robertowi Strzałce.

Gimnazjada

16 listopada w Toruniu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Najlepsi pływacy z klas siódmych i gimnazjów naszego regionu walczyli w siedmiu konkurencjach indywidualnych i sztafecie. Mistrzami wśród dziewcząt i chłopców zostali uczniowie naszej szkoły, których trenują: Leszek Borowicz, Sławomir Gawinecki i Bartosz Ronkiewicz.

Składy drużyn:

Sonia Ajtner, Julia Cygan, Zuzanna Frysiak, Amelia Gajdzińska, Weronika Groń, Anna Kamińska, Agata Marjańska, Marianna Rydyńska;

Mikołaj Dobrindt, Marcel Jeliński, Dawid Malicki, Krzysztof Matuszewski, Adam Oszutowski, Dominik Sobków, Mikołaj Wiśniewski, Hubert Woźniak.

Gratulujemy!