Gazeta szkolna „Fabryka Słowa” z nagrodą
Opublikowano dnia 12-12-2017 o godz. 10:14
Opracowanie: LM

W poniedziałek, 27. listopada br. odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia jubileuszowego, bo już XXV Regionalnego Konkursu Gazetek Szkolnych organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Miło nam poinformować, że wśród bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych „Fabryka Słowa” uplasowała się na III miejscu. To już ósmy raz, kiedy szkolnej redakcji udaje się zdobyć nagrodę finansową za całoroczną pracę.   Oprócz pamiątkowych dyplomów nasi dziennikarze, Inga Stawicka z kl. 3c oraz Paweł Marcinkiewicz z kl. 2ag Gimnazjum nr 53 otrzymali wraz z opiekunem, mgr. Michałem Laskowskim grant oświatowy w wysokości 1100 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone w całości na materiały i sprzęt potrzebny w pracy redakcyjnej.

Chcemy przy tej okazji podziękować wszystkim Czytelnikom, bo bez Was nie byłoby „Fabryki Słowa” i naszych sukcesów:-)