Pizza, materace, świetne pomysły i sporo śmiechu, czyli noc w szkole!
Opublikowano dnia 12-12-2017 o godz. 10:31
Opracowanie: LM

Ostatni czwartek (8.12.) był pod kilkoma względami wyjątkowy, bowiem tuż po 18.00 zaczęli się pojawiać w naszej szkole… uczniowie. Nie przyszli jednak na lekcje :-) 22 „śmiałków” z klas: 1a, 1b, 1a M.S., 2a, 2b, 2b M.S., 2a i 3a Gimnazjum nr 53 odpowiedziało pozytywnie na zaproszenie nauczycieli z zespołu ds. promocji i wzięło udział w niezwykłym spotkaniu. Jego celem było wypracowanie pomysłów, które mają pokazać wszystkie nasze szkoły od tej najlepszej strony, bo jest się czym pochwalić.  Uczniowie pod kierunkiem Pań Iwony Łukaszewicz i Katarzyny Meller-Dziatkowiak oraz Panów Sebastiana Kubskiego, Michała Laskowskiego oraz Kamila Tobolskiego pracowali nad programem dotyczącym Targów Edukacyjnych, Drzwi Otwartych, wizyt w szkołach, ale również nad pomysłami na urozmaicenie życia w szkole na co dzień.  Wytrwałej pracy towarzyszył dobry humor wszystkich uczestników. By wzmocnić siły, uczniowie nie bez przyjemności uraczyli się pizzą, a po 22.00 zasiedli w kinie i – dzięki Panu Dariuszowi Kostrzewie – obejrzeli film.  Drugi dzień rozpoczęliśmy dość wczesnym śniadaniem, bo o godz. 7.00. Następnie przeszliśmy na obiekty sportowe. Tam uczniowie mieli okazję pokazać nauczycielom efekty swojej pracy. Zajęcia zakończyły się wspólnym zdjęciem i obiadem.  Dziękujemy naszym uczniom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam zorganizować tę „noc z promocją”.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.