Piętnastka gościnna dla uczestników Olimpiady Medialnej
Opublikowano dnia 25-01-2018 o godz. 07:33
Opracowanie: LM

10 stycznia br. odbył się w naszej szkole II etap VII już Olimpiady Medialnej. To ogólnopolski konkurs dla licealistów, którzy interesują się mediami, fotografią, filmem, mediami społecznościowymi.  I etap miał miejsce w listopadzie. Z naszej szkoły do drugiej tury przeszła Maria Cieszyńska z 1b. Organizatorzy zaproponowali naszej szkole organizację II etapu. Nie mogliśmy odmówić:-)!  Przyjechali więc do nas uczniowie z liceów z Bydgoszczy, Torunia i Inowrocławia. Zarówno oni, jak i ich opiekunowie zostali ciepło przyjęci w naszej kawiarence przez dzielne dziewczyny z klas humanistycznych (2b i 1b): Klarę, Kingę, Martynę i Emilię. Nie zabrakło ciastek, dobrej kawy i uśmiechu. Dzięki uprzejmości p. Dariusza Kostrzewy nauczyciele mogli na kilka chwil zapomnieć o stresie (tak, tak - opiekunowie denerwują się o swych podopiecznych nie mniej niż oni sami:-) i obejrzeć film.  Szczególnie dziękuję p. Marcinowi Maćkiewiczowi za przygotowanie i opiekę nad salą 208, gdzie odbyła się Olimpiada.  Wyniki pod koniec stycznia. Trzymajcie kciuki za Marię!

Michał Laskowski

Zapraszamy do GALERII zdjęć.