Gala Sportu 2017
Opublikowano dnia 02-03-2018 o godz. 11:31
Opracowanie: RM

26 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego w roku 2017 w Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego. Do Kinoteatru przy ul. Dwernickiego 1 w Bydgoszczy przybyli zaproszeni goście, uczniowie z rodzicami, trenerzy, nauczyciele.

Powitani zostali nowi uczniowie naszej szkoły oraz nagrodzeni wyróżniający się zawodnicy pływania, Taekwondo Olimpijskiego, koszykarki i piłkarze ręczni, a także zawodnicy startujący w triathlonie.

Nagrody trenerskie JUMPY 2017 otrzymali:

Kacper Dąbrowski, Witold Janiak, Sylwia Męclewska, Aleksander Owsiński, Aleks Rutkiewicz, Morfeusz Thim, Oskar Tkacz, Jakub Tymiński, Nicole Wilczewska, Julia Cygan, Zuzanna Frysiak, Amelia Gajdzińska, Anna Kamińska, Dawid Malicki, Agata Marjańska, Wiktoria Rutkowska, Dominik Sobków, Mateusz Tylicki, Hubert Woźniak, Martyna Finc, Zuzanna Piwkowska, Agata Świątkowska, Kamil Cieślik, Łukasz Grodzki, Patryk Jaszkowski, Mateusz Kulas, Michał Malinowski, Jakub Mądzielewski, Mikołaj Pawliński, Mateusz Wamka.

Nagrody za osiągnięcia sportowe CHAMPION 2017 otrzymali:

Laura Drapiewska, Kinga Górska, Marta Kozera, Marta Łysiak, Zuzanna Mrozińska, Julia Pecyna, Dawid Runowski, Hubert Sikorski, Kacper Steltmann, Weronika Tworek, Kacper Wadych, Daria Żurek, Mikołaj Dobrindt, Aleksandra Dudek, Weronika Groń, Julia Gus, Marta Holak, Marcel Jeliński, Daria Karaszkiewicz, Krzysztof Matuszewski, Wiktoria Tomkowicz, Patryk Winiatowski, Mikołaj Wiśniewski, Agnieszka Włodarczyk, Karolina Wolska, Marcelina Antosik, Weronika Dygul, Delfina Misiuna, Martyna Sobieszczyk, Bartosz Biskupski, Bartłomiej Ciechanowski, Artur Jarantowicz, Mikołaj Matusiak, Mateusz Trojańczyk.

Nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe i tytuł SUPER CHAMPION 2017 otrzymali:

Kinga Paradowska

Robert Kosowski

Roksana Słupek.

W części artystycznej obejrzeliśmy pokaz tańców latynoamerykańskich w wykonaniu Natalii Kozioł i Jędrzeja Bartkowskiego (ucznia kl. IIa 53 Gim.), pokaz wietnamskiej sztuki walki Viet Vo Dao prezentowany przez panów: Donalda Smokowskiego i Tomasza Borkowskiego oraz występ wokalny Kingi Paradowskiej (uczennicy klasy Ic XV LO). Była też loteria, na której uczniowie mogli wylosować ufundowane przez sponsorów upominki.

Muzycznie uroczystość uświetnił DJ Keta.

Sportowcom i trenerom gratujemy i życząc kolejnych sukcesów zapraszamy na Galę 2018 za rok!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii pana Łukasza Okońskiego