UWAGA!!! Wielkie Dyktando o pióro Dyrektora Szkoły tuż, tuż !!
Opublikowano dnia 15-03-2018 o godz. 09:40
Opracowanie: EA

Zapraszamy na piątą już edycję Dyktanda Ortograficznego „O pióro Dyrektora Szkoły”. 26 marca o godzinie 10:00 po raz kolejny sprawdzimy naszą znajomość ortografii.                               Tegoroczne dyktando przygotowała dla nas Pani Profesor Iwona Benenowska – pracownik naukowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i jednocześnie Przyjaciel Naszej Szkoły. Pani Profesor osobiście podyktuje treść ortograficznych potyczek. W tym roku do zabawy zapraszamy także rodziców!!! Szanowni Państwo, przypomnijcie sobie szkolne lata i jeszcze raz usiądźcie w ławkach.      Gwarantujemy niezapomniane emocje!!! Chętnych prosimy o zgłoszenie się do prof. Ewy Adamczyk (sala 203 ), prof. Katarzyny Dziatkowiak (sala 204 ), prof. Michała Laskowskiego (sala 206) do 22 marca bm.  Przybądźcie, sprawdźcie swoje umiejętności !!!