Wizyta przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola \
Opublikowano dnia 04-11-2018 o godz. 18:59
Opracowanie: Zespół do spraw promocji

W poniedziałek 29 października 2018 roku odwiedziła naszą szkołę grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola „Polanka” wraz z wychowawczynią p. Agnieszką. Dzieci w wieku 5 i 6 lat powitała nasza maskotka "Delfin", dzieci zwiedziły budynek szkolny, a następnie poobserwowały fragment zajęć z wychowania fizycznego w klasie 5a, a potem trening pływania na naszym basenie. Przedszkolaki obejrzały również bajkę "Czerwony Kapturek" w szkolnym kinie, aby potem przejść do pomieszczeń biblioteki i czytelni. Tam porozwiązywały zagadki i przeszły do świetlicy szkolnej. W świetlicy pod opieką uczniów naszej szkoły rysowały podobiznę szkolnej maskotki. Rysunki wyszły piękne, szczególnie że niektóre "Delfinki" były pełną improwizacją twórczą autorów. Mamy nadzieję, że ta wizyta nie była ostatnią i że wkrótce znowu spotkamy się z naszymi małymi gośćmi.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII zdjęć.